Nasze referencje

Szkolenia BHP i pierwsza pomoc
 
Zapraszamy na organizowane przez nas kursy zawodowe i szkolenia, które realizujemy we współpracy z Instruktorami Partnerami, doświadczonymi ekspertami w swojej dziedzinie.
 
DOSKAM oferuje:
  1. BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami
  2. BHP dla pracowników inżynieryjno - technicznych
  3. BHP dla pracowników administracyjno - biurowych
  4. BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych
Szkolenia BHP są realizowane w oparciu o ramowe programy szkolenia zawarte w rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.
 
Po ukończeniu szkoleń Uczestnicy otrzymują:
  1. Zaświadczenie MEN-III/1 ukończenia kursu (wg § 18 ust. 2 rozporządzenia MEN z dnia 11.01.2012 r. w sprawie kształćenia ustawicznego w formach pozaszkolnych, dz.u. poz. 186)
  2. Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (wg zał. nr 1 do rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej  z dnia 9 października 2007 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy)
 

Nasze referencje

MIESZKO GROUP


„Rekomendujemy DOSKAM jako profesjonalną firmę szkoleniową. Realizacja szkolenia spełniła nasze oczekiwania.” 

SAINT – GOBAIN


„Kursy przeprowadzone przez DOSKAM były na wysokim poziomie merytorycznym, a sposób prowadzenia zajęć był bardzo praktyczny. Pracownicy DOSKAM są zawsze otwarci na nasze sugestie
i wykazują się dużą elastycznością.” 

PLASTIC OMNIUM AUTO

„Firma szkoleniowa DOSKAM to profesjonalny i solidny partner, z którym współpracę podjęliśmy w 2010 r. Rekomendujemy firmę DOSKAM jako wiarygodnego partnera do współpracy.” 

JOY MASZYNY GÓRNICZE „Kurs został przeprowadzony bardzo profesjonalnie i terminowo. Teoria i praktyka zostały przekazane w bardzo przystępny sposób. Współpraca z DOSKAM przebiegała wzorcowo.” 

FAMUR


„Nasza współpraca układała się bardzo dobrze. DOSKAM dała się poznać jako rzetelna i solidna Firma. Zespół jest zaangażowany w swoją pracę, profesjonalny i doświadczony.” 

DECATHLON POLSKA


„Jakość usług oceniamy bardzo wysoko. Z przekonaniem możemy polecić DOSKAM jako instytucję szkoleniową, która w pełni dostosowuje się do potrzeb Klientów.” 

RE ALLOYS


„Kurs przeprowadzony został w sposób profesjonalny i zgodny z naszymi oczekiwaniami. Ważnym elementem współpracy była życzliwość i elastyczność przedstawicieli DOSKAM.” 

FERROSTAL ŁABĘDY


„W trakcie dotychczasowej współpracy już 100 pracowników naszej firmy podniosło swoje kwalifikacje dzięki DOSKAM. Nasza współpraca z całą odpowiedzialnością pozwala polecić ją jako solidną i profesjonalną firmę.”

BITRON POLAND


„ Kurs przeprowadzony był z dużą starannością i rzetelnością. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić DOSKAM jako partnera odpowiedzialnego i co najważniejsze kompetentnego.” 

MEDIA – MARKT 


„Zgodnie z naszymi oczekiwaniami kurs został przeprowadzony kompetentnie. Firmom chcącym pozyskać rzetelnego partnera w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych swoich pracowników polecamy DOSKAM.” 

 

Szkolenia z DOSKAM!

Chcesz wiedzieć, co jeszcze możemy zaoferować Twojej firmie? wejdź na:

Kalendarz kursów

grudzień 2020
P W Ś C Pt S N
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3