Nasze referencje

O NAS

 
Firma doradczo-szkoleniowa DOSKAM:
 1. Istnieje od lutego 2005 roku.
 2. W latach 2007 r. i 2008 r. otrzymała tytuł Przejrzystej Firmy.
 3. Jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego, wpisaną do rejestru Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Gliwice – Zaświadczenie nr 2/2009, której celem jest kształcenie osób w formach pozaszkolnych w zakresie: zdobywania i doskonalenia praktycznych umiejętności zawodowych, organizacji procesu pracy i bezpieczeństwa i higieny pracy.
 4. Jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych woj. śląskiego prowadzonym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach pod nr 2.24/00158/2010.
 5. Świadczy usługi szkoleniowe zwolnione z VAT.
 6. Od początku swojej działalności, w zakresie kursów i szkoleń BHP przeszkoliła już ponad 6 000 osób (wraz ze szkoleniami biznesowymi przeszkoliła w sumie ponad 16 000 osób).
 7. 2012 roku została wyróżniona przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, jako Firma Szkoleniowa Roku 2012.
 
Podsiadamy licencje:
 1. Realizujemy zatwierdzony przez Ministra Gospodarki program nauczania na kursie „Kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym”. Licencja Doskam 962/VI/2005
 2. Realizujemy zatwierdzony przez Urząd Dozoru Technicznego program nauczania na kursie  „Obsługa suwnic S I i S II”. Licencja Doskam: 110/FZ/2008
 3. Realizujemy program nauczania ODK Mysłowice nadzorowany przez Ministra właściwego ds. Gospodarki na kursie „Szkolenie dla pracowników zatrudnionych na stanowisku hakowego”. Licencja Doskam: 51/FW/09
 4. Realizujemy szkolenia BHP w oparciu o ramowe programy szkolenia zawarte w rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.
 5. Szkolenia z Pierwszej Pomocy realizują dla nas lekarze specjaliści z zakresu medycyny ratunkowej i/lub ratownicy medyczni z doświadczeniem.

 

 
 

Nasze referencje

MEDIA – MARKT 


„Zgodnie z naszymi oczekiwaniami kurs został przeprowadzony kompetentnie. Firmom chcącym pozyskać rzetelnego partnera w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych swoich pracowników polecamy DOSKAM.” 

 

MIESZKO GROUP


„Rekomendujemy DOSKAM jako profesjonalną firmę szkoleniową. Realizacja szkolenia spełniła nasze oczekiwania.” 

DECATHLON POLSKA


„Jakość usług oceniamy bardzo wysoko. Z przekonaniem możemy polecić DOSKAM jako instytucję szkoleniową, która w pełni dostosowuje się do potrzeb Klientów.” 

PLASTIC OMNIUM AUTO

„Firma szkoleniowa DOSKAM to profesjonalny i solidny partner, z którym współpracę podjęliśmy w 2010 r. Rekomendujemy firmę DOSKAM jako wiarygodnego partnera do współpracy.” 

BITRON POLAND


„ Kurs przeprowadzony był z dużą starannością i rzetelnością. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić DOSKAM jako partnera odpowiedzialnego i co najważniejsze kompetentnego.” 

RE ALLOYS


„Kurs przeprowadzony został w sposób profesjonalny i zgodny z naszymi oczekiwaniami. Ważnym elementem współpracy była życzliwość i elastyczność przedstawicieli DOSKAM.” 

JOY MASZYNY GÓRNICZE „Kurs został przeprowadzony bardzo profesjonalnie i terminowo. Teoria i praktyka zostały przekazane w bardzo przystępny sposób. Współpraca z DOSKAM przebiegała wzorcowo.” 

FAMUR


„Nasza współpraca układała się bardzo dobrze. DOSKAM dała się poznać jako rzetelna i solidna Firma. Zespół jest zaangażowany w swoją pracę, profesjonalny i doświadczony.” 

SAINT – GOBAIN


„Kursy przeprowadzone przez DOSKAM były na wysokim poziomie merytorycznym, a sposób prowadzenia zajęć był bardzo praktyczny. Pracownicy DOSKAM są zawsze otwarci na nasze sugestie
i wykazują się dużą elastycznością.” 

FERROSTAL ŁABĘDY


„W trakcie dotychczasowej współpracy już 100 pracowników naszej firmy podniosło swoje kwalifikacje dzięki DOSKAM. Nasza współpraca z całą odpowiedzialnością pozwala polecić ją jako solidną i profesjonalną firmę.”

Szkolenia z DOSKAM!

Chcesz wiedzieć, co jeszcze możemy zaoferować Twojej firmie? wejdź na:

Kalendarz kursów

listopad 2020
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6