Nasze referencje

Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego

 

Uczestnicy szkolenia:

Instruktaż przeznaczony jest dla osób prowadzących w zakładach pracy instruktaż stanowiskowy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenie przeznaczone jest dla kadry, która będzie wykonywać instruktaże stanowiskowe, czyli: kadra kierownicza, mistrzowie i brygadziści oraz inne osoby kierujące pracownikami.

 

Cel szkolenia:

Przekazanie słuchaczom metod przygotowania i przeprowadzenia szkolenia pracownika na stanowisku pracy:

1.     poznanie metodyki opracowania programu instruktażu stanowiskowego w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,

2.     zapoznanie z metodyką prowadzenia instruktażu stanowiskowego w zakresie BHP,

3.     wykształcenie umiejętności dokonywania analizy i oceny zagrożeń występujących na stanowisku pracy związanych z procesem technologicznym i ustalania wskazań dotyczących bezpiecznej pracy na tym stanowisku,

4.     wykształcenie umiejętności prowadzenia instruktażu stanowiskowego w zakresie BHP według metody zapewniającej jego skuteczność,

5.     przekonanie Uczestników o skuteczności zaprezentowanej metody oraz wpływie prawidłowego szkolenia w zakresie BHP na zmniejszenie wypadków przy pracy i skuteczniejszą ochronę zdrowia pracowników.

 


Cena za szkolenie już od 99,00 zł brutto za osobę. Stosujemy progresywną politykę rabatową. Im większa liczba osób tym niższa cena za osobę.


 

Osoba prowadząca szkolenie:

 

Certyfikowani instruktorzy BHP. Posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz przygotowanie
i uprawnienia  pedagogiczne.

 

Dlaczego warto skorzystać z usług Doskam:

  1. DOŚWIADCZENIE - posiadamy wieloletnią praktykę w prowadzeniu kursów zawodowych.
  2. ELASTYCZNOŚĆ - proponujemy Państwu najbardziej dogodne terminy i godziny kursu - jesteśmy dla Państwa elastyczni w zakresie organizacji.
  3. ZAUFANIE - posiadamy renomę, co mogą potwierdzić nasi Klienci, między innymi: Media Markt, Bitron Poland, Plastic Omnium Auto, Huta Łaziska, Re Alloys  ...

Z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytanie. Zapraszamy do kontaktu.

Metody szkolenia:

Szkolenie trwa 8 godzin lekcyjnych i obejmuje podstawowe zagadnienia z pedagogiki, psychologii, metodyki przeprowadzenia instruktażu stanowiskowego. Kończy się pisemnym egzaminem w formie testu. Uczestnicy szkolenia otrzymują bezterminowe zaświadczenie o ukończeniu szkolenia z metodyki.

Nasze referencje

MEDIA – MARKT 


„Zgodnie z naszymi oczekiwaniami kurs został przeprowadzony kompetentnie. Firmom chcącym pozyskać rzetelnego partnera w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych swoich pracowników polecamy DOSKAM.” 

 

MIESZKO GROUP


„Rekomendujemy DOSKAM jako profesjonalną firmę szkoleniową. Realizacja szkolenia spełniła nasze oczekiwania.” 

FAMUR


„Nasza współpraca układała się bardzo dobrze. DOSKAM dała się poznać jako rzetelna i solidna Firma. Zespół jest zaangażowany w swoją pracę, profesjonalny i doświadczony.” 

FERROSTAL ŁABĘDY


„W trakcie dotychczasowej współpracy już 100 pracowników naszej firmy podniosło swoje kwalifikacje dzięki DOSKAM. Nasza współpraca z całą odpowiedzialnością pozwala polecić ją jako solidną i profesjonalną firmę.”

JOY MASZYNY GÓRNICZE „Kurs został przeprowadzony bardzo profesjonalnie i terminowo. Teoria i praktyka zostały przekazane w bardzo przystępny sposób. Współpraca z DOSKAM przebiegała wzorcowo.” 

PLASTIC OMNIUM AUTO

„Firma szkoleniowa DOSKAM to profesjonalny i solidny partner, z którym współpracę podjęliśmy w 2010 r. Rekomendujemy firmę DOSKAM jako wiarygodnego partnera do współpracy.” 

BITRON POLAND


„ Kurs przeprowadzony był z dużą starannością i rzetelnością. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić DOSKAM jako partnera odpowiedzialnego i co najważniejsze kompetentnego.” 

RE ALLOYS


„Kurs przeprowadzony został w sposób profesjonalny i zgodny z naszymi oczekiwaniami. Ważnym elementem współpracy była życzliwość i elastyczność przedstawicieli DOSKAM.” 

DECATHLON POLSKA


„Jakość usług oceniamy bardzo wysoko. Z przekonaniem możemy polecić DOSKAM jako instytucję szkoleniową, która w pełni dostosowuje się do potrzeb Klientów.” 

SAINT – GOBAIN


„Kursy przeprowadzone przez DOSKAM były na wysokim poziomie merytorycznym, a sposób prowadzenia zajęć był bardzo praktyczny. Pracownicy DOSKAM są zawsze otwarci na nasze sugestie
i wykazują się dużą elastycznością.” 

Szkolenia z DOSKAM!

Chcesz wiedzieć, co jeszcze możemy zaoferować Twojej firmie? wejdź na:

Kalendarz kursów

listopad 2020
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6