Nasze referencje

Kurs operator podestów ruchomych II P/ I P       

Cel kursu:

Celem kursu jest zyskanie wiedzy i umiejętności w zakresie zasad bezpiecznej obsługi podestów podlegających dozorowi technicznemu, wiedzy i umiejętności z zakresu bezpiecznej i prawidłowej obsługi ładunków oraz przygotowanie uczestników do egzaminu składanego przed Urzędem Dozoru Technicznego.

 

                 


Stosujemy progresywną politykę rabatową. Im większa liczba osób tym niższa cena za osobę.

Rabaty nawet do 40%!!!


 

Kurs obejmuje:

1.     przeprowadzenie zajęć teoretycznych

2.     praktyczną naukę pracy przy podeście

3.     pracę z materiałami szkoleniowymi

4.     przeprowadzenie egzaminu zewnętrznego

 

Po zdaniu egzaminu zewnętrznego Uczestnik otrzymuje:

1.     zaświadczenie UDT, potwierdzające bezterminowe uprawnienia do obsługi podestów II P / I P.

 

Osoba prowadząca kurs:

Certyfikowany instruktor i wykładowca, prowadzi zajęcia programowe w części teoretycznej i praktycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz przygotowanie i uprawnienia pedagogiczne.

 

Dlaczego warto skorzystać z usług Doskam:

1.     DOŚWIADCZENIE - posiadamy wieloletnią praktykę w prowadzeniu kursów zawodowych

2.     ELASTYCZNOŚĆ - proponujemy Państwu najbardziej dogodne terminy i godziny kursu - jesteśmy dla Państwa elastyczni w zakresie organizacji.

3.     ZAUFANIE - posiadamy renomę, co mogą potwierdzić nasi Klienci, między innymi: Bergerat Monnoyeur, Bombardier, Aperam, ArcelorMittal, HL Display, Mieszko ...

 

 

Z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytanie. Zapraszamy do kontaktu.

Nasze referencje

FAMUR


„Nasza współpraca układała się bardzo dobrze. DOSKAM dała się poznać jako rzetelna i solidna Firma. Zespół jest zaangażowany w swoją pracę, profesjonalny i doświadczony.” 

JOY MASZYNY GÓRNICZE „Kurs został przeprowadzony bardzo profesjonalnie i terminowo. Teoria i praktyka zostały przekazane w bardzo przystępny sposób. Współpraca z DOSKAM przebiegała wzorcowo.” 

RE ALLOYS


„Kurs przeprowadzony został w sposób profesjonalny i zgodny z naszymi oczekiwaniami. Ważnym elementem współpracy była życzliwość i elastyczność przedstawicieli DOSKAM.” 

PLASTIC OMNIUM AUTO

„Firma szkoleniowa DOSKAM to profesjonalny i solidny partner, z którym współpracę podjęliśmy w 2010 r. Rekomendujemy firmę DOSKAM jako wiarygodnego partnera do współpracy.” 

MEDIA – MARKT 


„Zgodnie z naszymi oczekiwaniami kurs został przeprowadzony kompetentnie. Firmom chcącym pozyskać rzetelnego partnera w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych swoich pracowników polecamy DOSKAM.” 

 

DECATHLON POLSKA


„Jakość usług oceniamy bardzo wysoko. Z przekonaniem możemy polecić DOSKAM jako instytucję szkoleniową, która w pełni dostosowuje się do potrzeb Klientów.” 

BITRON POLAND


„ Kurs przeprowadzony był z dużą starannością i rzetelnością. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić DOSKAM jako partnera odpowiedzialnego i co najważniejsze kompetentnego.” 

FERROSTAL ŁABĘDY


„W trakcie dotychczasowej współpracy już 100 pracowników naszej firmy podniosło swoje kwalifikacje dzięki DOSKAM. Nasza współpraca z całą odpowiedzialnością pozwala polecić ją jako solidną i profesjonalną firmę.”

SAINT – GOBAIN


„Kursy przeprowadzone przez DOSKAM były na wysokim poziomie merytorycznym, a sposób prowadzenia zajęć był bardzo praktyczny. Pracownicy DOSKAM są zawsze otwarci na nasze sugestie
i wykazują się dużą elastycznością.” 

MIESZKO GROUP


„Rekomendujemy DOSKAM jako profesjonalną firmę szkoleniową. Realizacja szkolenia spełniła nasze oczekiwania.” 

Szkolenia z DOSKAM!

Chcesz wiedzieć, co jeszcze możemy zaoferować Twojej firmie? wejdź na:

Kalendarz kursów

listopad 2020
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6