Nasze referencje

Kurs kierowca wózka jezdniowego z uprawnieniami do wymiany butli gazowej

Cel kursu:

Celem kursu jest przygotowanie osoby uczestniczącej w kursie do samodzielnego obsługiwania wózków napędzanych w transporcie wewnątrzzakładowym.

wzek1
 

Cena za kurs  599,00 zł brutto za osobę. Cena uwzględnia opłatę za egzamin UDT. Stosujemy progresywną politykę rabatową. Im większa liczba osób tym niższa cena za osobę.
Rabaty nawet do 50%!!!

Kurs obejmuje:
  1. przeprowadzenie zajęć teoretycznych
  2. praktyczną naukę jazdy na wózkach widłowych
  3. pracę z materiałami szkoleniowymi
  4. przeprowadzenie egzaminu wewnętrznego
  5. wydanie uprawnień do kierowania wózkiem jezdniowym
Po zdaniu egzaminu Uczestnik otrzymuje:
  1. zaświadczenie MEN-III/1 , potwierdzające bezterminowe uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych i wymiany butli gazowych w wózkach jezdniowych.
  2. Zaświadczenie UDT – opcjonalnie. 
Osoba prowadząca kurs:
Certyfikowany instruktor i wykładowca, prowadzi zajęcia programowe w części teoretycznej i praktycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz przygotowanie i uprawnienia pedagogiczne.
 
Dlaczego warto skorzystać z usług Doskam:
  1. DOŚWIADCZENIE - posiadamy wieloletnią praktykę w prowadzeniu kursów zawodowych
  2. ELASTYCZNOŚĆ - proponujemy Państwu najbardziej dogodne terminy i godziny kursu - jesteśmy dla Państwa elastyczni w zakresie organizacji.
  3. ZAUFANIE - posiadamy renomę, co mogą potwierdzić nasi Klienci, między innymi: Decathlon, Aperam, ArcelorMittal, DB Schenker, Media Markt, Kopex, Mieszko, ...

Uprawnienia kierowcy wózka w Doskam otrzymało już
ponad 3 700 osób!!!

Z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytanie. Zapraszamy do kontaktu.

Nasze referencje

FERROSTAL ŁABĘDY


„W trakcie dotychczasowej współpracy już 100 pracowników naszej firmy podniosło swoje kwalifikacje dzięki DOSKAM. Nasza współpraca z całą odpowiedzialnością pozwala polecić ją jako solidną i profesjonalną firmę.”

MEDIA – MARKT 


„Zgodnie z naszymi oczekiwaniami kurs został przeprowadzony kompetentnie. Firmom chcącym pozyskać rzetelnego partnera w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych swoich pracowników polecamy DOSKAM.” 

 

MIESZKO GROUP


„Rekomendujemy DOSKAM jako profesjonalną firmę szkoleniową. Realizacja szkolenia spełniła nasze oczekiwania.” 

RE ALLOYS


„Kurs przeprowadzony został w sposób profesjonalny i zgodny z naszymi oczekiwaniami. Ważnym elementem współpracy była życzliwość i elastyczność przedstawicieli DOSKAM.” 

BITRON POLAND


„ Kurs przeprowadzony był z dużą starannością i rzetelnością. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić DOSKAM jako partnera odpowiedzialnego i co najważniejsze kompetentnego.” 

FAMUR


„Nasza współpraca układała się bardzo dobrze. DOSKAM dała się poznać jako rzetelna i solidna Firma. Zespół jest zaangażowany w swoją pracę, profesjonalny i doświadczony.” 

PLASTIC OMNIUM AUTO

„Firma szkoleniowa DOSKAM to profesjonalny i solidny partner, z którym współpracę podjęliśmy w 2010 r. Rekomendujemy firmę DOSKAM jako wiarygodnego partnera do współpracy.” 

JOY MASZYNY GÓRNICZE „Kurs został przeprowadzony bardzo profesjonalnie i terminowo. Teoria i praktyka zostały przekazane w bardzo przystępny sposób. Współpraca z DOSKAM przebiegała wzorcowo.” 

DECATHLON POLSKA


„Jakość usług oceniamy bardzo wysoko. Z przekonaniem możemy polecić DOSKAM jako instytucję szkoleniową, która w pełni dostosowuje się do potrzeb Klientów.” 

SAINT – GOBAIN


„Kursy przeprowadzone przez DOSKAM były na wysokim poziomie merytorycznym, a sposób prowadzenia zajęć był bardzo praktyczny. Pracownicy DOSKAM są zawsze otwarci na nasze sugestie
i wykazują się dużą elastycznością.” 

Szkolenia z DOSKAM!

Chcesz wiedzieć, co jeszcze możemy zaoferować Twojej firmie? wejdź na:

Kalendarz kursów

listopad 2020
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6