Nasze referencje

KURSY ZAWODOWE
 
Zapraszamy na organizowane przez nas kursy zawodowe i szkolenia, które realizujemy we współpracy z Instruktorami Partnerami, doświadczonymi ekspertami w swojej dziedzinie.
 
DOSKAM realizuje kursy:
 1. Kierowca wózków jezdniowych z uprawnieniami do wymiany butli gazowej
 2. Uprawnienia do wymiany butli gazowej
 3. Operator podestów ruchomych II P / I P 
 4. Hakowy dźwignic
 5. Obsługa suwnic z poziomu SI / SII
 6. Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
 7. Pierwsza pomoc przedlekarska
 
Kursy DOSKAM są prowadzone w oparciu o zatwierdzone programy nauczania o wysokiej jakości merytorycznej.
 1. Realizujemy przygotowany i zatwierdzony przez Urząd Dozoru Technicznego i uzgodniony z obowiązującą Ustawą o Dozorze Technizcnym program nauczania na kursie Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych kategorii I WJO, II WJO, III WJO ”. Licencje Doskam: I WJO/67/08/2018, II WJO/73/08/2018, III WJO/73/08/2018
 2. Realizujemy zatwierdzony przez Urząd Dozoru Technicznego program nauczania na kursie  „Obsługa suwnic S I i S II”. Licencja Doskam: 110/FZ/2008
 3. Realizujemy program nauczania ODK Mysłowice nadzorowany przez Ministra właściwego ds. Gospodarki na kursie  „Szkolenie dla pracowników zatrudnionych na stanowisku hakowego”. Licencja Doskam: 51/FW/09
 4. Realizujemy zatwierdzony przez Urząd Dozoru Technicznego program nauczania na kursie  „Operator podestów ruchomych II P / I P”. Licencja Doskam: DD-09-13/01-15/P

 
Po ukończeniu ww. kursów uczestnicy mogą otrzymać:
 1. Zaświadczenie MEN-III/1 ukończenia kursu (wg § 18 ust. 2 rozporządzenia MEN z dnia 11.01.2012 r. w sprawie kształćenia ustawicznego w formach pozaszkolnych, dz.u. poz. 186)
 2. Zaświadczenia kwalifikacyjne do obsługi urządzeń transportu bliskiego określone przez ustawodawcę wystawiane przez Urząd Dozoru Technicznego
 

Nasze referencje

RE ALLOYS


„Kurs przeprowadzony został w sposób profesjonalny i zgodny z naszymi oczekiwaniami. Ważnym elementem współpracy była życzliwość i elastyczność przedstawicieli DOSKAM.” 

JOY MASZYNY GÓRNICZE „Kurs został przeprowadzony bardzo profesjonalnie i terminowo. Teoria i praktyka zostały przekazane w bardzo przystępny sposób. Współpraca z DOSKAM przebiegała wzorcowo.” 

PLASTIC OMNIUM AUTO

„Firma szkoleniowa DOSKAM to profesjonalny i solidny partner, z którym współpracę podjęliśmy w 2010 r. Rekomendujemy firmę DOSKAM jako wiarygodnego partnera do współpracy.” 

FAMUR


„Nasza współpraca układała się bardzo dobrze. DOSKAM dała się poznać jako rzetelna i solidna Firma. Zespół jest zaangażowany w swoją pracę, profesjonalny i doświadczony.” 

FERROSTAL ŁABĘDY


„W trakcie dotychczasowej współpracy już 100 pracowników naszej firmy podniosło swoje kwalifikacje dzięki DOSKAM. Nasza współpraca z całą odpowiedzialnością pozwala polecić ją jako solidną i profesjonalną firmę.”

DECATHLON POLSKA


„Jakość usług oceniamy bardzo wysoko. Z przekonaniem możemy polecić DOSKAM jako instytucję szkoleniową, która w pełni dostosowuje się do potrzeb Klientów.” 

BITRON POLAND


„ Kurs przeprowadzony był z dużą starannością i rzetelnością. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić DOSKAM jako partnera odpowiedzialnego i co najważniejsze kompetentnego.” 

MEDIA – MARKT 


„Zgodnie z naszymi oczekiwaniami kurs został przeprowadzony kompetentnie. Firmom chcącym pozyskać rzetelnego partnera w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych swoich pracowników polecamy DOSKAM.” 

 

MIESZKO GROUP


„Rekomendujemy DOSKAM jako profesjonalną firmę szkoleniową. Realizacja szkolenia spełniła nasze oczekiwania.” 

SAINT – GOBAIN


„Kursy przeprowadzone przez DOSKAM były na wysokim poziomie merytorycznym, a sposób prowadzenia zajęć był bardzo praktyczny. Pracownicy DOSKAM są zawsze otwarci na nasze sugestie
i wykazują się dużą elastycznością.” 

Szkolenia z DOSKAM!

Chcesz wiedzieć, co jeszcze możemy zaoferować Twojej firmie? wejdź na:

Kalendarz kursów

listopad 2020
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6